Rychlý kontakt: info@peknetriko.cz,
tel. (+420) 734 101 811

Můj účet

O nás

PROPOJUJEME ORIGINÁLNÍ MOTIVY SE ŠPIČKOVÝMI POTISKY, KTERÉ DRŽÍ! TISKNEME POMOCÍ NEJODOLNĚJŠÍ DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE SOUČASNOSTI.

Chcete se ve svém oblečení cítit dobře a sami sebou? Vyjádřit názor, projevit vášeň, obdiv, smysl pro humor nebo příslušnost k partě…? Jste tu správně! Nás v peknetriko.cz hodně baví tvořit neokoukané motivy na vaše trička, mikiny, sukně, šaty či plátěné tašky, a to z kvalitního a prověřeného materiálu včetně bio organické bavlny. Najdete u nás oblečení pro vaše outdoorové dobrodružství, kvalitní trička pro turisty a horolezce, pruhovaná trika pro vodáky, trička pro cyklisty, taky spoustu skvělých triček pro ženy a děti. Prostě trika pro všechny vaše aktivity. Žijeme a tvoříme v Beskydech, které nás inspirují a potisky nás prostě baví! 

Tiskneme od 1 ks, natiskneme i velké zakázky. Tiskneme firemní loga, týmová trička i personalizované motivy na přání. Pro tisk používáme kvalitní a ověřený textil od Malfini i další výrobce. Vytvoříme vám nezávaznou cenovou kalkulaci na míru dle velikosti zakázky. Vytvoříme vám motiv na míru ZDARMA! Máme stovky kladných recenzí od našich spokojených zákazníků.

Co je opravdu zásadní? Potisky od „Pěkné triko“ jsou profesionální a odolné, praním se nemění! Garantujeme stálost potisku. Tak se pohodlně usaďte a vybírejte ze stovek originálů v našem eshopu pro sebe nebo vyberte pěkný a praktický dárek pro vaše blízké, který je potěší.

Prodáváme také na Fleru pod značkou Beskydo. Beskydo najdete na Fleru ZDE!

Metoda tisku: DTF – digitální tisk – nejodolnější digitální technologie pro potisk textilu současnosti

"Potisky nás baví!"